×

314 Wigan - Derby County İddaa Maç Tahmini

user Admin

Bolton deplasmanından kötü futbola rağmen beraberlikle dönen Wigan, böylelikle peş peşe dört yenilginin ardından oynadığı üç maçı da kaybetmeden tamamlayarak bir direnç kazanmış oldu. Deplasmanda başarısız olmalarına rağmen Bolton’la berabere kalabilmelerini rakibin düşük formuna bağlıyorum ancak iç sahada da tam tersine iyi durumdalar. Ev sahibinde Antonee Robinson (d), Cheyenne Dunkley (d), Gavin Massey (os), Michael Jacobs (os) ve Nick Powell (os) sakat. 

Derby sezon başından bu yana bir iyi bir kötü sonuçlar almaya devam ediyor. Son olarak Swansea karşısında 2-1 kazanırken iyi bir oyun ortaya koydular. Ancak bu durum bir sonraki hafta aynı standardı ortaya koyabileceklerine dair bir güven vermiyor. Yine de puan tablosunda bulundukları nokta oldukça iyi. Konuk takımda Bradley Johnson (os) cezalı. Curtis Davies (d), Marcus Olsson (d), Craig Forsyth (d), Joseph Ledley (os) ve Mason Bennett (f) ise sakat. 

Derby bir şekilde skor üretebilen bir takım. Wigan’ın da iç sahada ne kadar etkili olduğunu biliyoruz. Önerim karşılıklı gol var seçimi