×

484 Napoli - Kızılyıldız İddaa Maç Tahmini

user Poyraz

Napoli deplasmanda Kızıl Yıldız ile oynadığı maçta sayısız fırsattan yararlanamamış ve 1 puana razı olmuştu. Sonrasında çıktığı maçlardan aldığı sonuçlarla yaşanan puan kaybını telafi ettiler. Grupta çıkma mücadelesi verdiği en ciddi rakiplerinin oynadığı günde Napoli’nin ilk maçta elinden kaçırdığı Kızıl Yıldız karşısında farklı kazanmasını bekliyorum.

6 puanlı Napoli, deplasmanda 0-0 berabere kaldığı 4 puanlı Kızılyıldız'ı ağırlayacak. İçerideki son lig maçında Chievo'ya gol dahi atamadılar. Belgrad'daki mücadeleninin rövanşı için sahaya çıkacaklar. Sırp ekibi taraftarının önünde iyi oynasa da deplasmanda dağılıyor. Napoli'den farklı bir galibiyet bekliyorum. Sürpriz kuponlara 7+ da yazılır. 

Kızılyıldız evinde sürprizler yaparak Napoli'den 1, Liverpool'dan 3 puanı koparmayı başarmıştı. Liverpool ateşli taraftarın da önünde adeta şoka girdi ve neye uğradığını şaşırdı. Deplasmanlarda  aynı başarıyı göstermeleri bence çok da kolay değil. Haftasonunda Chievo maçında da akılların bu maçta olduğu gözlemlenen Napoli'nin istediğini almasını beklediğim bir maç. 

Napoli, Kızılyıldız ile Sırbistan'da oynadığı maçtan 0-0'lık beraberlikle ayrılmıştı. Sırp ekibi içeride dirençli olsa da deplasmanda kırılgan. Grupta deplasmanda oynadıkları 2 maçta 10 gol yediler. Grupta PSG ve Liverpool gibi iki güçlü rakibi varken Napoli'nin, Kızılyıldız'a karşı bir kez daha puan kaybı yapma lüksü yok. Bu kez işi daha ciddiye alıpğ iç saha avantajını da kullanarak en az 2 farklı kazanırlar.