×

144 Man. City - Chelsea İddaa Maç Tahmini

user Poyraz

Son 10 gün içinde Liverpool’un 7 puan gerisinde kalma ihtimali durumuna kadar düşen Man City, Liverpool’un üst üste puan kayıplarıyla farkı 3 puana kadar indirdi. Son maçlarda sergiledikleri oyun geçen sezonki mükemmel günlerden esintiler şeklindeydi. Agüero çok formda. De Bruyne sakatlık sonrası artık daha da ısındı. Guardiola, Mendy’nin yokluğunda Laporte’u defansın soluna iyice alıştırdı ve tekrar şampiyonluk potasına iyice takımını soktu.

Chelsea’de ise Sarri, Bournemouth maçı sonrasındaki konuşmaları ve Higuain transferiyle takımını tekrar silkindirdi. Huddersfield gibi zayıf takım karşısındaki 5-0’lık skor nedeniyle bunu söylemiyorum tabii ki. Higuain’in gelişi ve bitiricilik becerisi, pozisyon hazırlaması mavilerin ileri ucuna ayrı bir hareketlilik getirdiği aşikar.

Sarri ve Man City kapışması denilince akla hep Napoli ile oynadığı çok iyi oyun gelir ancak ligin ilk yarısında Sarri evinde Man City’ye karşı kazanmayı başarmıştı. İki üstat teknik adam keyifli ve gollü maç izletirler.