×

164 Dukla Prag - Teplice İddaa Maç Tahmini

user Admin

İki takımın teknik direktör değişiklikleri sonrasında karakterinin değiştiğini söylemek lazım. Özellikle Dukla’da Durica’nın takıma katılmasıyla adeta bir libero göreviyle, geçiş yaptıkları 5’li savunmanın liderliğine getirilmesi ve Teplice’nin duran top oyunundaki gelişimi ortada. Taraf konusunda riskli bir maç. Dukla cephesinde Durica şüpheli, 3’lü orta sahadan Bezpalec cezalı. Hanousek, Holenda ve Raspopovic sakatlıkları devam eden isimler.

Holenda takımın asist konusunda zirvedeki ismi. Teplice tarafında gollerin çoğunluğu ya duran top oyunundan ya da rakip takımın yaptığı bireysel hatalardan geldi. 2 hafta önceki Bohemians buna iyi bir örnek. 7 golle takımın yıllardır hücumdaki taşıyıcısı Vanecek ile 3 asistli bek Krob’ın oynayıp, oynamayacakları kesinlik kazanmadı. Ön libero Ljevakovic cezalı.

Geçen hafta bu sahada kupada oynanan maçta ikisi de revizyonlu kadrolarla mücadele etmiş, Teplice 1-3’lik skorla galip gelmişti. Ev sahibinde çift forvetli sistemin kopukluğu göz önüne çıktı. Öncelikli bahsim 2.5 altı. Teplice galibiyeti sürpriz ve sistem kuponlarına girebilir.