×

455 Brentford - Aston Villa İddaa Maç Tahmini

user Poyraz

Brentford’un 7 maçlık yenilmezlik serisi Nottingham deplasmanında son buldu. Aston Villa ise son 7 lig maçında 1 kere kazanabildi. Bu süreçte 5 kez berabere kaldılar. Zor kaybediyorlar ama yaşadıkları bu puan kayıpları play-off yarışının biraz uzağında kalmalarına neden oldu. Brentford’un son 4 lig maçında 20 gol atıldı. Aston Villa da bu sezon gollü maçlar oynuyor. Gollerin ön planda olacağı bir maç olacaktır.

Aston Villa’nın play-off hedefi var. Ancak son dönemde kazanmakta zorlanıyorlar, son 4 lig maçının 3’ünü berabere tamamlayıp diğerinde de İpswich’i yendiler. Bu süreçte mağlup olmamaları önemli ama 4 maçın 3’ü iç sahadaydı. Bu kez son dönemde evinde iyi sonuçlar alan Brentford’a konuk oluyorlar. Ev sahibi ekibin son 6 resmi maçında hem karşılıklı gol atıldı hem de 2.5 üstü sonuçlar alındı. Ayrıca bu 6 maçın 5’inde 3.5 üstü sonuçlar da çıktı. Aston Villa da son maçta evinde Sheffield United ile 3-3 berabere kalmıştı. Karşılıklı gol ideal tercih olur. İlk yarı, maç sonucu olarak da 2/0 tercihi denenebilir duruyor.

Brentford son haftalarda daha ofansif bir takım görüntüsü veriyor. Oynadıkları son dört lig maçı toplamda 20 gole sahne oldu. Kolay gol attıkları gibi kolay da yiyorlar. Aston Villa da farklı bir durumda değil. Özellikle sezona Brentford'da başlayan Dean Smith'in takımın başına geçmesinden sonra maçları gollü geçen bir takım oldular. Baraj aşılır. ?